Aplikuma indikators PrevDent

Aplikuma Indikators PrevDent®

Aplikuma Indikators atpazīst aplikumu un iekrāso vecu aplikumu zilā krāsā un jaunu aplikumu sarkanā krāsā.

Indikatora radītais iekrāsojums uzskatāmi parāda, ka zobu tīrīšanas ieradumi ir jāuzlabo!

Aplikums ir lipīga plēve, kas veidojas uz zobiem, izraisot zobu bojāšanos un smaganu slimības. Bērns var regulāri tīrīt zobus, bet tā kā aplikums ir gandrīz tādā pašā krāsā kā zobi, bērnam var būt grūti ieraudzīt, kur tas ir uzkrājies.

Šie unikālie aplikuma iekrāsošanas tamponi palīdz bērniem un pieaugušajiem ieraudzīt tās vietas, kurām ir jāpievērš lielāka uzmanība. Zobu tīrīšana kļūst par priecīgu ieradumu!

Katrs ar aplikuma indikatoru piesūcinātais tampons ir iesaiņots atsevišķi. Komplektā ir 10 tamponi.

Lietošana:
  • Turiet Tamponu vienā rokā ar iekrāsoto galu uz augšu un noņemiet celofāna iepakojuma apakšējo daļu to griežot ar otru roku tā, lai tas atdalās iepakojuma perforētajā vietā;
  • Nolauziet Tampona iekrāsoto  galu. Šķidrums plūdīs uz leju uz Tampona apakšējo kokvilnas galu;
  • Apstrādājiet zobu un smaganas ar tamponu. Viegli izskalojiet muti un apskatiet rezultātu spogulī. Vecais aplikums būs iekrāsojies zilā un jaunais aplikums sarkanā krāsā;
  • Tīriet zobus atkārtoti, īpašu uzmanību pievēršot iekrāsotajām vietām - tas ir tik vienkārši!

Uzmanību: Tamponi satur sarkanu krāsvielu, kas sasmērēs apģērbu un citus materiālus, saskaroties ar tiem. Bērniem vecumā līdz 6 gadiem jālieto PrevDent Aplikuma Indikators tikai tiešā pieaugušā uzraudzībā. Nenorīt!

Sastāvdaļas: Ūdens, glicerīns, metilparabēns, kālija sorbāts, propilparabēns, sorbīnskābe, nātrija hidroksīds, D&C Red 28 (CI 45410)

  Pirkt  

0

 .