Patiesība par mums

PrevDent ir iespēja Jums saudzīgā veidā iegūt dabiski baltu smaidu un uzlabot zobu veselību vienlaicīgi. Tā ir unikāla mutes higiēnas līdzekļu līnija, kas atšķiras no citiem tirgū pieejamajiem produktiem ar tās līdzekļu ķīmisko sastāvu. Produktu sastāvā ir tāds minerāls kā hidroksilapatīts, kurš veido 65% no mūsu zobu dentīna un 97% no zobu emaljas.

Kāpēc tas darbojas?

Hidroksilapatīta Nano izmēra daļiņām (nHAp) ir līdzība ar apatīta kristāliem zobu emaljā. Tādēļ nHAp™ ir viens no visvairāk bioloģiski saderīgiem un bioloģiski aktīvajiem materiāliem, kurš pēdējos gados ir ieguvis plašu atzinību medicīnā un zobārstniecībā. Tas iekļūst dziļi dentīna kanālos un mazina zobu jutību, kā arī atjauno un stiprina bojāto emalju, un padara zobus veselus un dabiski baltus.

Kāpēc tieši PrevDent?

Vidēji 52% cilvēku ir saskārušies ar zobu jutīgumu, kā mazināšanai parastās zobu pastas diemžēl nevar palīdzēt. To galvenā funkcija ir atbrīvot zobus no ēdienu paliekām un aplikuma, nevis uzlabot zobu veselības stāvokli vai tos baltināt. PrevDent profesionāli apvieno gan aplikuma noņemšanu, gan dabisku zobu baltināšanu, kā arī PrevDent nHAp™ produktu lietošanas rezultātā samazinās zobu jutīgums.

0
PrevDent Baltic SIA
Elizabetes iela 25-1, Rīga, LV-1010, Latvija
+37128669955
[email protected]

E-Veikals
Kontakti
Piegāde & apmaksa
Noteikumi

 .