Par mums

PrevDent Baltic SIA ir zobu kopšanas preču interneta veikals, profesionālu zobārstniecības instrumentu, profesionālu zobu balināšanas sistēmu zobārstniecībā un lietošanai mājās, preču zobu jutīguma novēršanai un zoba struktūras atjaunošanai piegādātājs ar vairāk kā 15 gadu pieredzi tirgū.

Kas ir PrevDent?

PrevDent® ir hidroksilapatīts. Tas atjauno un stiprina zobu emaljas un dentīna struktūru, novērš zobu jutīgumu. PrevDent® ir unikālas mutes higiēnas preces, zobiem saudzīgas un efektīvas balināšanas sistēmas zobārstniecībā un mājas.

Kāpēc tas darbojas?

Hidroksilapatīts ir zoba struktūras pamatelements, kas veido 65% zobu dentīna un 97% zobu emaljas. PrevDent Hidroksilapatīta Nano izmēra daļiņas (nHAp™) ir bioloģiski saderīgs un bioloģiski aktīvs materiāls. Tas iekļūst dziļi dentīna kanāliņos, noslēdz tos un novērš zobu jutību. nHAp™ atjauno un stiprina bojāto emaljas virsmu - mikrokariess un mikroplaisas.

Kāpēc tieši PrevDent?

Vidēji 52% cilvēku ir saskārušies ar zobu jutīgumu, kā mazināšanai parastās zobu pastas diemžēl nepalīdz. PrevDent® profesionāli apvieno zobu aplikuma noņemšanu, zobu struktūras atjaunošanu un zobu jutīguma novēršana. PrevDent® nHAp™ sastāva formula ir aizsargāta ar patentu.

Rekvizīti

PrevDent Baltic SIA 
Elizabetes iela 25-1, Rīga, LV-1010, Latvija 
Reģ. nr.: 40103198083; 
PVN nr.: LV40103198083 
IBAN: LV41HABA0551022741317 
AS Swedbank; 
BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22

PrevDent® nHAp™

Zobu pasta PrevDent®

Zoba anatomija

Pirkumu grozs