Par mums

PrevDent Baltic SIA ir zobu kopšanas produktu piegādātājs un pārvalda interneta veikalu.

Mums rūp jūsu zobu veselība. Veselīgi zobi ir mūsu prioritāte!

Populārākās preces ietver profesionālus zobārstniecības instrumentus, profesionālas zobu balināšanas sistēmas gan zobārstniecībā, gan mājas lietošanai, kā arī produktus ikdienas mutes dobuma veselībai, zobu jutīguma mazināšanai un zobu struktūras atjaunošanai.

Uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze preču piegādē, vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā caur interneta veikalu.

Kas ir PrevDent?

PrevDent ir profesionāla zobu kopšanas sistēma, kas satur hidroksilapatītu. Hidroksilapatīts atjauno un stiprina zobu emalju un dentīnu, mazinot zobu jutīgumu. PrevDent piedāvā unikālus mutes higiēnas produktus, kā arī zobu emaljai draudzīgas un efektīvas balināšanas sistēmas gan zobārstniecības klīnikās, gan mājas lietošanai.

Kāpēc tas darbojas?

Hidroksilapatīts ir zobu struktūras galvenais elements, veidojot 65% no zobu dentīna un 97% no zobu emaljas. PrevDent Hidroksilapatīta Nano izmēra daļiņas (nHAp) ir bioloģiski saderīgas un aktīvas. Tās iekļūst dziļi dentīna kanāliņos, aizver tos un mazina zobu jutīgumu. nHAp palīdz atjaunot un stiprināt bojāto emaljas virsmu, tai skaitā mikrokariess un mikroplaisas.

Kāpēc tieši PrevDent?

Aptuveni 52% cilvēku pieredz zobu jutīgumu, kā mazināšanai parastās zobu pastas diemžēl nepalīdz. PrevDent profesionāli apvieno zobu aplikuma noņemšanu, zobu struktūras atjaunošanu un zobu jutīguma novēršana. PrevDent nHAp sastāva formula ir aizsargāta ar patentu.

Rekvizīti

PrevDent Baltic SIA
Elizabetes iela 25-1, Rīga, LV-1010, Latvija
Reģ. nr.: 40103198083
PVN nr.: LV40103198083
IBAN: LV41HABA0551022741317
AS Swedbank
BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22

PrevDent nHAp

Kā nano-hidroksilapatīta (nHAp) daļiņas iedarbojas uz zobiem

Zobu pasta nHAp

Par profesionālo zobu pastu PrevDent nHAp un kā nano-hidroksilapatīta (nHAp) daļiņas iedarbojas uz zobiem

Zoba anatomija

Zoba anatomija un tas, cik dziļi nano-hidroksilapatīts var iekļūt zobā, lai to remineralizētu